Červnové aktivity

10.06.2018

Úterý 12. 6. - zveme všechny rodiče, prarodiče i sourozence na velkou zahradní slavnost, kde se rozloučíme s předškoláky a užijeme si spoustu zábavy. Slavnost je na téma Pohádka. Těšíme se teda na všechny prince, princezny a další pohádkové postavy! Připraveno bude také bohaté občerstvení!!! :)

Čtvrtek 14. 6. - pojedeme s dětmi na výlet na hrad Hukvaldy. Odjezd je v 8:30, návrat kolem 13:00 na oběd. Dětem zabalte do baťůžku pláštěnku, dobrůtku a pití. Cena výletu je 100 Kč.

Čtvrtek 14.6. - v 16:00 proběhne v třídě Sluníčka schůzka pro rodiče nově přijatých dětí!

Pondělí 18.6 - Pátek 22.6. - Pojedeme s dětmi na ozdravný pobyt do Komorní Lhotky!

system image

© 2011 Mateřská škola Ostrava, Na Jízdárně 19a, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v ateliéru smsoft.cz, provozováno na CMS smallNet.